o nas

 „Fabryka Lizaków” w Warszawie to niezwykły sklep z klimatem, pełen słodkich drobiazgów i inspiracji.

Do produkcji słodyczy nie używamy żadnych skomplikowanych maszyn. Wykorzystujemy jedynie pracę własnych rąk i wyobraźnię. Nierzadko też czerpiemy inspirację od odwiedzających Fabrykę Lizaków osób. Co istotne, nasze wyjątkowe cukierki i lizaki nie zawierają ani glutenu, ani sztucznych barwników, ani dodatków pochodzenia zwierzęcego. Dzięki temu są idealnym wyrobem dla wegan, wegetarian oraz alergików i osób na diecie bezglutenowej. Jesteśmy partnerem akcji "Menu bez glutenu". Przygotowujemy też limitowane edycje słodyczy na specjalne zamówienia osób o bardzo specyficznych potrzebach żywieniowych.

 

 

widoksklepu

Naszą specjalnością są cukierki i lizaki o smakach tak różnych, jak tylko różne mogą być upodobania naszych klientów. W ofercie posiadamy około 40 smaków z których tworzymy też własne, unikalne kompozycje. Kilkuletnie doświadczenie pracy z karmelem pozwoliło nam udoskonalić używane receptury, dzięki czemu otrzymujemy produkt wysokiej jakości, zarówno pod względem smaku jak i estetyki wykonania. Staramy się, by tworzone przez nas słodycze nie były wynikiem przypadku, ale starannie zaplanowanego procesu.

Chcemy aby nasz sklep był czymś więcej, niż zwykłym sklepem ze słodyczami. Pragniemy, by był on miejscem przyjaznym nie tylko dla najmłodszych. Zapraszamy na słodką wyprawę do krainy marzeń i bajek oraz do podglądania i aktywnego udziału w procesie tworzenia, opartym na recepturach pochodzących z XVII wieku.

                                                    

slodki sklep

                                                       Fabryka lizaków to połączenie pasji, doświadczenia i perfekcjonizmu.

 

 

Fabryka Lizaków
ul.Mariensztat 9
00-302 Warszawa
tel. 532 403 600

tel.532 552 226 (wyłącznie zamówienia hurtowe i firmowe)

e-mail: fabrykalizakow@gmail.com

             Zanim nas odwiedzisz- zadzwoń!!!!

wykonanie:imanufaktura - tanie strony www